KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13803003
nr 1380 3003
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 63/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:38:47
19/2 17:35:54
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner